درباره ما


 

نومی گیت یک سرویس درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال است که در سال 2019 تاسیس شد، . هدف ما ارائه یک درگاه پرداخت ارز های دیجیتال است که به راحتی قابل استفاده و ادغام در انواع  وب سایت های موجود با هر زبان برنامه نویسی شده ای میباشد. ما معتقدیم که همه باید این شانس را داشته باشند که پرداخت‌های ارزهای دیجیتال را برای فروشگاه‌های آنلاین و یا حتی مؤسسات خیریه یا هر نوع تجارت دیگر خود بپذیرند.

نومی گیت بهترین سرویس و درگاهی است که این امکان را برای همگان فراهم میسازد تا پرداخت های رمزارزی را در وب سایت ها، فروشگاه های آنلاین و حساب های شبکه های  اجتماعی خود بپذیرند. این یک سرویس امن و بینظیر است, به این معنی که وجوه شما را به هیچ وجه نگهداری یا ذخیره نمی کند. نومی گیت در حال حاضر از تمام توکن های شبکه تی آر سی بیست و به زودی از ارزهای اصلی دیگر نظیر بیت کوین و اتریوم  و توکن های شبکه های دیگر پشتیبانی می کند.

 نومی گیت با دریافت کمترین کارمزد از تراکنش ها امکاناتی بینظیر برای شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال را در تجارت شما فراهم ساخته است.

ما یک سرویس ساده و آسان برای ادغام ارائه می دهیم و تنها کافیست برای پذیرش پرداخت های ارزدیجیتال از مستندات موجود در پنل کاربری و یا افزونه ووکامرس ما استفاده کنید.